… ami az élethez kell!

Kezdőoldal Programok Jack Canfield–Mark Victor Hansen–Jeanna Gabellini–Eva Gregory: Válj a vonzás törvényének mesterévé

Jack Canfield–Mark Victor Hansen–Jeanna Gabellini–Eva Gregory: Válj a vonzás törvényének mesterévé

7 nélkülözhetetlen hozzávaló a sikeres élethez

Felvetődött-e már benned, vajon mi az oka, hogy egyesek mindig jókor vannak jó helyen, állandóan szerencséjük van, egészségesek, boldog párkapcsolatban élnek, a gyerekeik jókedvűek és szófogadóak, és több mindent elérnek, mint amit egy átlagember egyáltalán képes elképzelni? Gondolkodtál-e már azon, hogy ők vajon mitől olyan „szerencsések”? Azok, akik jobb életszínvonalon élnek, akik álmaikat és céljaikat maradéktalanul megvalósítják, az egyik legősibb és legnagyobb hatású életadó forrásból merítenek: a vonzás törvényéből. Ez a könyv megtanít mindent, amit tudnod kell, hogy te is a vonzás törvénye szerint élj, és alapelveinek alkalmazásával megteremtsd saját sikereidet.

Jeanna Gabellini és Eva Gregory, a vonzás törvényének oktatói és szakértői, illetve A Titok című film egyik szupersztárja, Jack Canfield, valamint Mark Victor Hansen sikerszerző azért fogtak össze, hogy megosszák veled a vonzás törvényének nagy hatású leckéit és technikáit, amelyek jelentős és maradandó változásokat indítanak el az életedben.

Ez a gyakorlatokkal, leckékkel, igaz történetekkel és bizonyítottan bevált módszerekkel teli könyv feltárja, hogyan sajátíthatod el a vonzás törvényének alapvető tantételeit: mit tehetsz, hogy felismerd az élet meghatározó pillanatait; hogyan teremthetsz helyet a bőségnek azáltal, hogy „úgy teszel, mintha…”, és bízol az intuíciódban; miként alakíthatod át a gondolkodásodat; és hogyan változtathatod a lehetetlent lehetségesre a hála erejével. A sikeres emberek már évezredek óta alkalmazzák ezeket a technikákat, hogy magukhoz vonzzák mindazt, amire vágynak – mostantól fogva pedig te is képes leszel megteremteni azt az életet, amelyről mindig is álmodtál. (Édesvíz Kiadó)

Hozzászólások

Pin It on Pinterest

Life magazin
Life magazin
sziget2022
sziget 2022
Réka blogja: L.O.V tavaszi újdonságok